Ostatnie hieny fandomu...
czwartek, 01 listopada 2007
Kto odda się za słoik keczupu?
MidMad
Kto by pomyślał, że można tak łatwo zdobyć Gabrielę "MidMad" Zielińską (lat 28; była prezeską GGFF, koordynowała Imladrisy, ma biuro podróży - niezła z niej partia, a poza tym lubi pejcze i kajdanki)! Dziś sieć, z prędkością światła, obiegła informacja, że owa krakowianka odda się za słoiczek keczupu. I to nie byle jakiego, bo z samego Włocławka, keczupowej stolicy Polski!

Na GG ta specyficzna oferta wyglądała tak (uwagę zwraca pisownia "keczup" z dużej litery, świadcząca o głębokim uznaniu dla tego produktu):


Łatwo zauważyliśmy jeden z najdramatyczniejszych apeli w opisach statusów na Gadu-Gadu: "750 g keczupu z Włocławka! Midi sie za niego odda". Kto ma tak wielką ochotę zdobyć... ten keczup? Krzysztof "Jaxa" Rudek (25 lat, miłośnik Gasnących Słońc, mistrz gry; krakuff oczywiście).

23:44, 13.diecezja , Romanse...
Link Komentarze (3) »
czwartek, 27 września 2007
Wyjazd na saksy czy ucieczka przed odpowiedzialnością?
Kilka dni temu pisaliśmy, że Magdalena 'Lorii' Rutkowska (23 l.) i Andrzej 'Stary' Wardas (32 l.) spodziewają się dziecka. Ponieważ temat okazał się nader interesujący i kontrowersyjny postanowiłam ruszyć dalej śladem donosów od naszych ukochanych czytelników.

Śledztwo dziennikarskie okazało się niezwykle owocne ale i bulwersujące! Fandomciuchy ustaliły, że Stary przebywa obecnie w Iraku!!!! Nasze źródło informacji twierdzi, iż Andrzej znalazł zatrudnienie w najsłynniejszej agencji ochroniarskiej - amerykańskiej firmie Blackwater.

W tym miejscu pozostaje zadać pytanie - czy ten nagły i niespodziewany dla wszystkich wyjazd do chęć zarobienia większych pieniędzy by utrzymać powiększoną rodzinę, czy też (co bardziej prawdopodobne) ucieczka przed odpowiedzialnością i pozostawienie Lorii samej...

Będziemy informować o postępach w naszym dziennikarskim śledztwie.

Stary

Stary w Iraku
źródło: discordia.pl/~lorii

23:30, mroczne_zlo , Romanse...
Link Komentarze (2) »
czwartek, 20 września 2007
Przyjacielski uścisk czy gorący romans?!
Jacek Piekara (42 l.), znany i ceniony pisarz fantasy (autor opowiadań o czarodzieju Arivaldzie z Wybrzeża i Mordimerze Madderdinie), dziennikarz, redaktor, reżyser dubbingu, został uchwycony na fotografii wraz z Martą "Tandi" Witkowską (26 l.) - działaczką fandomu z Gdańska, koordynatorką Nordconów.

Jacek Piekara i Tandi
Jacek i Tandi
źródło: grono.net

Powyższe zdjęcie niczego oczywiście nie dowodzi i pewnie sprawa przeszłaby bez echa gdyby nie czujne ucho Fandomciuchów. Dowiedzieliśmy się o dwóch intrygujących faktach: Jacek widziany był w pociągu relacji Warszawa - Trójmiasto, zaś Marta nie pojawia się na zajęciach sensei Gomeza...

Tandi i Gomez
Tandi i sensei Gomez
źródło: grono.net

Fandomciuchy oczywiście postarają się dowiedzieć czegoś więcej o tej sprawie.

Newsa opracowała (na podstawie smakowitych donosów) trójmiejska korespondentka 13 diecezji pancernej - mroczne_zlo
22:23, mroczne_zlo , Romanse...
Link Komentarze (1) »
środa, 19 września 2007
Lorii i Stary oczekują (wspólnego!) potomka
Wiemy, że od jakiegoś czasu, Andrzej "Stary" Wardas (32 lata; drugi, po REMOVie, militarysta fandomu; doskonały MG, co potwierdza często słyszane powiedzenie: dziewczyny lubią grać pod Starym) oraz Magdalena "Lorii" Rutkowska (23 lata; znana jako była dziewczyna Zwierza i Puszona; znakomita graczka - dwa razy w finale GRAMY!) stanowią parę. Z tej wcale nie szokującej informacji wyciągnąć można ciekawe wnioski, a szybko przeprowadzone śledztwo doprowadziło naszego informatora do bardzo interesujących przypuszczeń. Otóż:
  1. Lorii zwana jest maUpą.
  2. Stary zmienił (najprawdopodobniej po interwencji wyżej wymienionej) opis statusu GG z jeszcze 9 miesięcy, a na głowie będę miał całe stado maup na wiele mówiące ałć.
  3. Lorii niespodziewanie zmienia miasto zamieszkania z Krakowa na Wrocław (a tam mieszka... sami wiecie kto).
Wszystkiego najlepszego od redakcji Fandomciuchów dla maleństwa i jego rodziców!

Lorii i Stary

wizja Fandomciuchów
źródło zdjęć: www.discordia.pl/~lorii

czwartek, 23 sierpnia 2007
Kawaler do wzięcia
 Krakonman

by Constar 2004
źródło: constar 2004

Drżyjcie niewiasty, depilujcie nogi, podkręcajcie rzęsy i malujcie paznokcie, bo oto Marcin "Krakonman" Guzy wyruszył na poszukiwanie żony! Partia to znakomita, wystarczy tylko nadmienić, że jest prezesem Galicyjskiej Gildi Fanów Fantastyki oraz prężnym organizatorem konwentów.

Nasze źródła donoszą, że jest również czynnie działającym MG, a co za tym idzie możecie liczyć na pasjonującą sesję w duecie.

Oferty (najlepej ze zdjęciem) prosimy o przesyłanie na adres redakcji (13.diecezja@gazeta.pl).

Wasza Porcelanka :*

18:13, miss_porcelain , Romanse...
Link Dodaj komentarz »


Prześlij nam informację. Zachowasz anonimowość.
Wyślij nam donosik na adres 13.diecezja@gazeta.pl. Skonfrontujemy go z naszymi źródłami i puścimy w sieć. Gwarancja anonimowości i satysfakcji (w przypadku publikacji)!

Źródła plotek: