Ostatnie hieny fandomu...
piątek, 02 listopada 2007
Kto z GKFu oczernia Polcon 2009?
Szaman na swoim blogu opisuje "dowcip", jaki jedna z osób z Gdańskiego Klubu Fantastyki postanowiła zrobić organizatorom Polconu 2009.

Fandomciuchy dowiedziały się, o kim mowa. Damy Wam szansę - możecie się wykazać. Zapraszamy do głosowania - jedna z wymienionych poniżej osób (wszystkie są wysoko postawione w klubie) to owy szkodliwy dowcipniś.

O kim mowa?
Adam "Ceti" Cetnerowski
Tomasz "Yoga" Hoga
Michał Szklarski
Marcin Szklarski
Krzysztof "Papier" Papierkowski
Piotr "Rózia" Rozenfeld
Marta "Tandi" Witkowska


Ps. Zapomniałabym. W Trójmieście jest jeszcze inna ekipa fantastów, niezwiązana z GKFem. Robią na przykład TrójKONt. Tak, to reklama.
poniedziałek, 29 października 2007
TrójKONt pod patronatem Fandomciuchów
TrójKONt
Nasz serwis objął patronatem konwent TrójKONt. Prawda, że to zaskakująca wiadomość?

W związku z tym w najbliższych dniach nasza strona zostanie wzbogacona o graficzny motyw konwentu. Łatwo się domyślić, że będzie przypominał, choćby z grubsza, trójkąt. W planach mamy także konkurs, w którym wygrać będzie można wejściówkę na imprezę oraz dużo plotek, które nasi korespondenci i korespondentki nadeślą z okolic Trójmiasta.

Trzeba Wam bowiem wiedzieć, że TrójKONt to konwent, który będzie ratował dobre imię Trójmiasta, które nie ma opinii dobrego konwentowego rejony. O Teleportach ciężko coś dobrego usłyszeć (za to bluzgi łatwo), a Nordcony to nie przecież Trójmiasto.

TrójKONt robi młody zespół, któremu szczerze kibicujemy i chętnie odwiedzimy konwent. Impreza odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia, przyszłego roku oczywiście. Na spotkanie z naszą redakcją nie macie jednak co liczyć, chyba, że ktoś zafunduje ze dwa mundurki, jak z dickowego Przez ciemne zwierciadło.

Tymczasem zapraszamy Was do odwiedzenia strony konwentu oraz oficjalnego blogaska.

poniedziałek, 27 sierpnia 2007
Fandomciuchy prostują!
Jak zapewne zauważyliście Fandomciuchy zostały przekonane siłą argumentów Koordynatora Polconu - Witolda "Szamana" Siekierzyńskiego i usunęły swój oczerniający i niesprawiedliwy artykuł dotyczący finansów Polconu. Koordynator zapewnił nas o zupełnej legalności i przejrzystości polconowej kasy - a my nie mamy żadnych podstaw aby mu nie wierzyć. Czekamy na raport finansowy, który prawdopodobnie ukaże się po imprezie.

Jednocześnie przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni bulwarowym stylem dziennikarstwa, jakie dało się odczuć w tekście mojego autorstwa. Mam nadzieję, że zrozumiecie motywy, jakie mną kierowały - artykuł miał służyć jako przyczynek do dyskusji na temat finansowania tegorocznego Polconu. Nie proszę o wybaczenie mi krzywdzących słów, przepraszam za nie i pozostaję do Waszej dyspozycji.

ROrZER


Prześlij nam informację. Zachowasz anonimowość.
Wyślij nam donosik na adres 13.diecezja@gazeta.pl. Skonfrontujemy go z naszymi źródłami i puścimy w sieć. Gwarancja anonimowości i satysfakcji (w przypadku publikacji)!

Źródła plotek: