Ostatnie hieny fandomu...
środa, 14 listopada 2007
Wyniki sondy
Daliśmy Wam dużo czasu, ale i tak okazałoby się, że wszystko wiecie, tylko może trochę później niż my. Oto wyniki sondy, które mówią wszystko (za nas).

piątek, 02 listopada 2007
Kto z GKFu oczernia Polcon 2009?
Szaman na swoim blogu opisuje "dowcip", jaki jedna z osób z Gdańskiego Klubu Fantastyki postanowiła zrobić organizatorom Polconu 2009.

Fandomciuchy dowiedziały się, o kim mowa. Damy Wam szansę - możecie się wykazać. Zapraszamy do głosowania - jedna z wymienionych poniżej osób (wszystkie są wysoko postawione w klubie) to owy szkodliwy dowcipniś.

O kim mowa?
Adam "Ceti" Cetnerowski
Tomasz "Yoga" Hoga
Michał Szklarski
Marcin Szklarski
Krzysztof "Papier" Papierkowski
Piotr "Rózia" Rozenfeld
Marta "Tandi" Witkowska


Ps. Zapomniałabym. W Trójmieście jest jeszcze inna ekipa fantastów, niezwiązana z GKFem. Robią na przykład TrójKONt. Tak, to reklama.
czwartek, 01 listopada 2007
Kto odda się za słoik keczupu?
MidMad
Kto by pomyślał, że można tak łatwo zdobyć Gabrielę "MidMad" Zielińską (lat 28; była prezeską GGFF, koordynowała Imladrisy, ma biuro podróży - niezła z niej partia, a poza tym lubi pejcze i kajdanki)! Dziś sieć, z prędkością światła, obiegła informacja, że owa krakowianka odda się za słoiczek keczupu. I to nie byle jakiego, bo z samego Włocławka, keczupowej stolicy Polski!

Na GG ta specyficzna oferta wyglądała tak (uwagę zwraca pisownia "keczup" z dużej litery, świadcząca o głębokim uznaniu dla tego produktu):


Łatwo zauważyliśmy jeden z najdramatyczniejszych apeli w opisach statusów na Gadu-Gadu: "750 g keczupu z Włocławka! Midi sie za niego odda". Kto ma tak wielką ochotę zdobyć... ten keczup? Krzysztof "Jaxa" Rudek (25 lat, miłośnik Gasnących Słońc, mistrz gry; krakuff oczywiście).

23:44, 13.diecezja , Romanse...
Link Komentarze (3) »


Prześlij nam informację. Zachowasz anonimowość.
Wyślij nam donosik na adres 13.diecezja@gazeta.pl. Skonfrontujemy go z naszymi źródłami i puścimy w sieć. Gwarancja anonimowości i satysfakcji (w przypadku publikacji)!

Źródła plotek: