Ostatnie hieny fandomu...
Blog > Komentarze do wpisu
Kto odda się za słoik keczupu?
MidMad
Kto by pomyślał, że można tak łatwo zdobyć Gabrielę "MidMad" Zielińską (lat 28; była prezeską GGFF, koordynowała Imladrisy, ma biuro podróży - niezła z niej partia, a poza tym lubi pejcze i kajdanki)! Dziś sieć, z prędkością światła, obiegła informacja, że owa krakowianka odda się za słoiczek keczupu. I to nie byle jakiego, bo z samego Włocławka, keczupowej stolicy Polski!

Na GG ta specyficzna oferta wyglądała tak (uwagę zwraca pisownia "keczup" z dużej litery, świadcząca o głębokim uznaniu dla tego produktu):


Łatwo zauważyliśmy jeden z najdramatyczniejszych apeli w opisach statusów na Gadu-Gadu: "750 g keczupu z Włocławka! Midi sie za niego odda". Kto ma tak wielką ochotę zdobyć... ten keczup? Krzysztof "Jaxa" Rudek (25 lat, miłośnik Gasnących Słońc, mistrz gry; krakuff oczywiście).

czwartek, 01 listopada 2007, 13.diecezja

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
martvica
2007/11/02 09:48:13
To już perwersja :P
-
Gość: Jaxa, *.ramtel.pl
2007/11/02 19:12:49
Autorowi/autorce dziekuje za odmlodzenie mnie...

Może wystawie słoik na aukcji na Polterze i zarobie na tym miliony...
-
Gość: KeczupowyLord, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2007/11/02 20:49:06
Ekhm, no więc jestem nieoficjalnym przedstawicielem handlowym owego KECZUPA. "Jaxa" był moim pierwszym klientem, który otrzymał darmową próbkę owego PRODUKTU. Innych zainteresowanych, zapraszam do skontaktowania się z moim adjutantem"Jaxą", ten da namiary na mnie.


Smacznego.


Prześlij nam informację. Zachowasz anonimowość.
Wyślij nam donosik na adres 13.diecezja@gazeta.pl. Skonfrontujemy go z naszymi źródłami i puścimy w sieć. Gwarancja anonimowości i satysfakcji (w przypadku publikacji)!

Źródła plotek: