Ostatnie hieny fandomu...
Blog > Komentarze do wpisu
TrójKONt pod patronatem Fandomciuchów
TrójKONt
Nasz serwis objął patronatem konwent TrójKONt. Prawda, że to zaskakująca wiadomość?

W związku z tym w najbliższych dniach nasza strona zostanie wzbogacona o graficzny motyw konwentu. Łatwo się domyślić, że będzie przypominał, choćby z grubsza, trójkąt. W planach mamy także konkurs, w którym wygrać będzie można wejściówkę na imprezę oraz dużo plotek, które nasi korespondenci i korespondentki nadeślą z okolic Trójmiasta.

Trzeba Wam bowiem wiedzieć, że TrójKONt to konwent, który będzie ratował dobre imię Trójmiasta, które nie ma opinii dobrego konwentowego rejony. O Teleportach ciężko coś dobrego usłyszeć (za to bluzgi łatwo), a Nordcony to nie przecież Trójmiasto.

TrójKONt robi młody zespół, któremu szczerze kibicujemy i chętnie odwiedzimy konwent. Impreza odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia, przyszłego roku oczywiście. Na spotkanie z naszą redakcją nie macie jednak co liczyć, chyba, że ktoś zafunduje ze dwa mundurki, jak z dickowego Przez ciemne zwierciadło.

Tymczasem zapraszamy Was do odwiedzenia strony konwentu oraz oficjalnego blogaska.

poniedziałek, 29 października 2007, 13.diecezja

Polecane wpisy

  • Fandomciuchy umarły...

    ... ale planowane jest wskrzeszenie.  

  • Kto z GKFu oczernia Polcon 2009?

    Szaman na swoim blogu opisuje "dowcip", jaki jedna z osób z Gdańskiego Klubu Fantastyki postanowiła zrobić organizatorom Polconu 2009. Fandomciuchy dowiedziały

  • Fandomciuchy prostują!

    Jak zapewne zauważyliście Fandomciuchy zostały przekonane siłą argumentów Koordynatora Polconu - Witolda " Szamana " Siekierzyńskiego i usunęły swój oczerniając

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:


Prześlij nam informację. Zachowasz anonimowość.
Wyślij nam donosik na adres 13.diecezja@gazeta.pl. Skonfrontujemy go z naszymi źródłami i puścimy w sieć. Gwarancja anonimowości i satysfakcji (w przypadku publikacji)!

Źródła plotek: