Ostatnie hieny fandomu...
Blog > Komentarze do wpisu
I po wyborach. Artur Sz. nie będzie posłem!
Poprzednia notka wzbudziła, zgodnie z oczekiwaniami, duże zainteresowanie z Waszej strony. Postanowiliśmy wobec tego zamknąć temat i podać wyniki, jakie Artur Szyndler osiągnął w czasie właśnie zakończonych wyborów.

Szyndler Artur Jerzy
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Głosów: 212
% liczba głosów w stosunku do głosów oddanych na PiS: 0,07%
% liczba głosów w stosunku do wszystkich głosów: 0,02%

Najwięcej głosów (32) kandydat uzyskał na Żoliborzu.

Źródło: Państwowa Komisja Wyborcza

Komentarz chyba zbędny. Artur Szyndler posłem nie zostanie, przynajmniej nie w tej kadencji. Musi zmienić target reklam, zdecydowanie tym razem nie trafił w elektorat.

Ps. Przepraszamy za brak odpowiedzi na Wasze listy oraz mniejsze nasycenie ploteczkami w ostatnim czasie. Były wybory, a to dla mnie i 13stej diecezji okres wzmożonej pracy - wiadomo, jak to w prasie bywa. Niemniej już po wyborach i wracamy do pracy. Jest szansa, że Was zaskoczymy, na przykład... patronatem nad konwentem!
środa, 24 października 2007, mega_czad

Polecane wpisy

  • Wyniki sondy

    Daliśmy Wam dużo czasu, ale i tak okazałoby się, że wszystko wiecie, tylko może trochę później niż my. Oto wyniki sondy, które mówią wszystko (za nas).

  • Warszawka świętuje ;-)

    Piątek, sobota i niedziela będą zdecydowanie najgorętszym imprezowo weekendem września - przynajmniej w Warszawie.W piątek stołeczny fandom bawił się będzie w P

  • Cała prawda o Kaduceuszu na PMMie

    by Misiek, Falkon 2006 źródło: wrota.com.pl Zaraz po Polconie otrzymaliśmy donos:Najuprzejmiej donoszę, iż niejaki Tomasz Pudło, znany pod pseudonimami " Kaduce

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:


Prześlij nam informację. Zachowasz anonimowość.
Wyślij nam donosik na adres 13.diecezja@gazeta.pl. Skonfrontujemy go z naszymi źródłami i puścimy w sieć. Gwarancja anonimowości i satysfakcji (w przypadku publikacji)!

Źródła plotek: