Ostatnie hieny fandomu...
Blog > Komentarze do wpisu
Promuj Fandomciuchy, jak Gazeta.pl
Nasz różowy serwis obejrzało już prawie 2500 osób. Nie licząc oczywiście tych, którzy są z nami codziennie. W znacznej mierze tak duża oglądalność jest zasługą portalu Gazeta.pl, który był uprzejmy zamieścić jedną z naszych informacji na swojej stronie głównej - dziękujemy!

Dla niedowiarków dowód:
Fandomciuchy na gazeta.pl

źródło: http://gazeta.pl
25.09.2007 r.

Jeśli chcesz promować Fandomciuchy będziemy wdzięczni za dodanie naszej strony do linków Twojego serwisu. Część z Was pisząc o nas nie podaje linka - nieładnie. Bierzcie przykład z Wojciecha Orlińskiego (38 lat, gość honorowy tegorocznego Polconu jako popularyzator sf-f, dziennikarz Wyborczej, autor książki o twórczości Lema), który nie bojąc się obsmarowania linkuje do nas bardzo chętnie na swoim blogu. Dziękujemy serdecznie!

Nie myślcie jednak, że linkowanie do nas uchroni Was przed znalezieniem się tutaj!

Dla odważnych przygotowaliśmy kilka gadżetów, które mogą służyć rozpowszechnianiu naszego serwisu. Możecie ich używać linkując oczywiście na fandomciuchy.blox.pl.

userbar
button
antipxel
antipxel


Ps. Redaktorzy Fandomciuchów proszeni są o sprawdzenie swoich służbowych skrzynek lub kontakt z Oficerem Prowadzącym celem uzyskania dostępu do serwisu redakcyjnego.
Ps.2 Znajdujemy się także w top 100 serwisu blogfrog.pl. Jednak skoro ostatnio coś im nie działa (zgłosiliśmy problem) i nie możecie oceniać naszych notek to się tym za bardzo nie chwalimy.
piątek, 28 września 2007, mega_czad

Polecane wpisy

  • Fandomciuchy umarły...

    ... ale planowane jest wskrzeszenie.  

  • Magiczny 1000 przeskoczony!

    Fandomciuchy odwiedziło już ponad 1300 osób . Dziękujemy. Wiemy, że wiele osób zagląda tu wielokrotnie (średnio 3 razy). Każda wizyta to około 10 minut poświęco

  • Kontynuacja: Rebound na Polconie

    Kontynuujemy wątek rozpoczęty wraz ze starem naszego różowiutkiego blożka. Piotr " Rebound " Brewczyński (naczelny Poltergeista) pojawił się na Polconie, w co ś

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:


Prześlij nam informację. Zachowasz anonimowość.
Wyślij nam donosik na adres 13.diecezja@gazeta.pl. Skonfrontujemy go z naszymi źródłami i puścimy w sieć. Gwarancja anonimowości i satysfakcji (w przypadku publikacji)!

Źródła plotek: