Ostatnie hieny fandomu...
Blog > Komentarze do wpisu
Magiczny 1000 przeskoczony!
Fandomciuchy odwiedziło już ponad 1300 osób. Dziękujemy. Wiemy, że wiele osób zagląda tu wielokrotnie (średnio 3 razy). Każda wizyta to około 10 minut poświęconych nam. A właściwie Wam, bo przecież piszemy o Was.

Fandomciuchy to w założeniach plotkarski serwis o fandomie, czyli fanach fantastyki, raczej tych zorganizowanych i aktywnych, niż zamkniętych w swoich domach i przykutych do komputerów i książek.

Razem się integrujemy, bawimy, spędzamy wolne weekendy na dziwnych imprezach zwanych konwentami. Razem plotkujemy, oj plotkujemy!

W naszym serwisie zbieramy i publikujemy różnego rodzaju plotki. Te towarzyskie i matrymonialne, Wasze wpadki i omyłki, a także komentujemy co ważniejsze wtopy, jakie w każdym środowisku się zdarzają.

Każdy może tu trafić, nawet Ty. Nie oszczędzamy nikogo, ale z drugiej strony, nikogo nie chcemy obrazić. Liczmy na Wasze poczucie humoru i dobrą (wspólną) zabawę w Fandomciuchy.

Od tej pory nasza redakcja będzie starała się trzymać wyznaczonego profilu, który dzięki Waszym licznym uwagom wyklarował się i będzie podążął wytyczoną różową sieżką pierwszego i najszybszego serwisu plotkarskiego w fandomie.

Na Wasze uwagi czekamy jak zawsze pod adresem 13.diecezja@gazeta.pl
wtorek, 18 września 2007, 13.diecezja

Polecane wpisy

  • Fandomciuchy umarły...

    ... ale planowane jest wskrzeszenie.  

  • Fandomciuchy odblokowane!

    Serwis BlogFrog po naszej interwencji naprawił usterkę i już możecie oceniać także najnowsze wpisy w Fandomciuchach. Zapraszamy do oceniania - to dzięki Wam zn

  • Promuj Fandomciuchy, jak Gazeta.pl

    Nasz różowy serwis obejrzało już prawie 2500 osób. Nie licząc oczywiście tych, którzy są z nami codziennie. W znacznej mierze tak duża oglądalność jest zasługą

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Potworna Bestia Chaosu, *.izacom.pl
2007/09/18 13:00:28
Jeśli przetkacie ten róż lekką nutką zjadliwego fioletu, będzie gustowniej. :)


Prześlij nam informację. Zachowasz anonimowość.
Wyślij nam donosik na adres 13.diecezja@gazeta.pl. Skonfrontujemy go z naszymi źródłami i puścimy w sieć. Gwarancja anonimowości i satysfakcji (w przypadku publikacji)!

Źródła plotek: